Yaşam

Müge Anlı’da Köylüler Tarafından Tecavüze Uğradığı Ortaya Çıkan Elnare Kızmaz’la İlgili Yeni Gelişme

Aynure Hanım, günlerdir ortalıkta görünmeyen zihinsel engelli ablası Elnare Kızmaz için geçen ay Müge Anlı’nın kapısını çalmıştı. Aynure Hanım, kardeşinin kocası tarafından erkeklere satıldığını belirterek, programda yaşanan korkunç tacizin detayları ortaya çıktı. Müge Anlı, henüz bulunamadı Elnare ile ilgili gelişmeyi açıkladı.

Geçen ay Müge Anlı’da yaşanan Elnare Kızmaz olayını belki hatırlarsınız. Aynure, ablası Elnare Kızmaz’ın 22 Kasım’da köyden kaybolduğunu söyledi.

“Kız kardeşimin ruh sağlığı iyi değil, sanırım eşi de bundan faydalanıyordu. Köyde ablamı kullananların olduğuna dair haberler vardı.” Aynure, canlı yayında ablasının köydeki erkeklere satıldığını ve tacizin ortaya çıktığını söyledi.

Müge Anlı, psikolojik sorunları olan Elnare’nin köyde çok sayıda erkek tarafından tecavüze uğradığını da belirtti.

Anlı, daha önce şiddet gördüğü Elnare’yi Mustafa isimli kişinin evine götüren Muzaffer isimli köylü ile Elnare’nin kayınbiraderi İsmail ve Ercan Öksüz’ün gözaltına alındığını duyurdu. Ercan tutuklanırken Muzaffer ve İsmail’in adli kontrolle serbest bırakıldığını sözlerine ekledi.

Bu tartışmaların ardından İsmail’in kızının çektiği videoda Elnare, İsmail ve Yakup’un eve geldiğini ve Ahmet’in parayı alıp cebine koyduğunu söyledi.

Elnare’nin eşi Ahmet de evine gelen erkeklerin olduğunu itiraf ederek, “Muzaffer evime geliyordu, beni istemiyor, beni dövüyordu” dedi. dedi.

Bugün Müge Anlı, Elnare Kızmaz belgesiyle ilgili yeni bir gelişmeyi duyurdu. Elnare’ye tecavüz edip ondan çıkar sağlayan Muzaffer Deniz’in tutuklandığını duyurdu.

Elnare’nin kaybolmadan önce tacize uğradığını göstermek için açılan soruşturmada Muzaffer Deniz’in DNA’sının eşleştiğini ve bu nedenle tutuklanarak cezaevine gönderildiğini açıkladı. Böylece tüm iddialar doğru çıktı.

Müge Anlı son olarak tecavüz meselesinin ortaya çıkmasının ardından Elnare’nin elendiğini düşündüğünü söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu