Haber

Memduh Büyükkılıç’a sosyal belediyecilik ödülü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Belediyecilik anlayışıyla hizmetlerine ağır bir biçimde devam eden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bu yatırım ve hizmetlerini ödüllerle taçlandırıyor.

Yapılan yatırım ve hizmetlerin meyvesi olarak özel ve anlamlı ödüllere layık görülen Başkan Büyükkılıç, Yerel Yönetimler Dergisi’nin 9. Ödül Töreni’nde bu kez Sosyal Belediyecilik bölümünde ödüle layık görüldü.

Kayseri İl Kültür Merkezi’nde düzenlenen Yerel Yönetimler Dergisi’nin 9. Ödül Töreni’ne Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Kayseri İl Turizm Müdürü Doç. Dr. Şükrü Dursun, il ve ilçe belediye başkanları katıldı.

Ödül töreninde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Mahalli İdareler Dergi Müdürlüğü ve çalışanlarına teşekkürlerini ileterek, “Dışarıdan ilimize gelen belediye başkanlarımıza hoş geldiniz diyorum. Bizleri bugün burada buluşturan Yerel Yönetimler Dergi Müdürlüğü ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Herkese saygı duyuyorum” dedi.

Belediye Başkanı Büyükkılıç, Yerel Yönetimler Dergisi’nin 9. Ödül Töreni’nde başarılı belediyecilik çalışmalarından dolayı Sosyal Belediye Ödülü’ne layık görüldü. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan Sosyal Belediye Ödülü’nü aldı.

musabeyli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu