Haber

Efes Selçuk’ta Çalışmalar Sürüyor, Cumhuriyet Mahallesi’nde Yollar Yenileniyor

Cumhuriyet Mahallesi’nde yol yapım çalışmaları başladı. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı toplam 27 bin metrekare yol yapılacak.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel’in Mahalle Sohbetleri’nde vatandaşlardan gelen talepler hakkında bilgi verdiği Cumhuriyet Mahallesi’nde yol çalışmaları başladı.

Konuyla ilgili brifing veren Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Şengel; “Cumhuriyet Mahallemiz için ihaleye girdiğimizi daha önce beyan etmiştik. Gediz Elektrik’in yola çıkmasıyla bozulan yollarımızın Cumhuriyet Mahallesi’nde alt yapısı tamamlanan yollar için yeniden yapılması için ihale ilanı açmıştık. İhalemizi yaptık, imzamızı attık. Ve hızla kolları sıvayarak aynı zamanda Cumhuriyet Mahallesi’nin yol ve kaldırımlarını yeniden yapma sürecini başlattı. Tüm Cumhuriyet Mahallesi ve Efes Selçuk sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum.”

Yol ve kaldırım çalışmalarının yapılacağı caddeler ise şöyle; 5028- 5037 sokak, Rıfat Baran Sokak, 5014 sokak kaldırım, 5105 sokak park alanı, Rıfat Baran Sokak- 5115 sokak iletişim, 5116 sokak, 5054 sokak, 5060 sokak park alanı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

hocalar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu